Nowe produkty

Slipy męskie bawełniane duże rozmiary

Panowie lubiący slipy kupią u nas wygodne i dobrej jakości wykonane z najlepszych materiałów.

Slipy męskie bawełniane duże rozmiary do kupienia w Pradlo

Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe modne modele o dobrym kroju

Slipy męskie bawełniane duże rozmiary Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Mamy w naszej ofercie wygodne męskie majtki w dużych rozmiarach, tak więc każdy mężczyzna znajdzie swój model dla siebie.

My stawiamy na dobre materiały, z których zostały wykonane męskie majtki z krótkimi nogawkami. Można powiedzieć że są one wykonane z jedwabiu wiskozowego, mieszanek np. modal+bawełna, wiskoza+modal itd…

Na slipy stawiają szczególnie panowie dojrzali, którzy lubią ten krój majtki męskie polskie - można śmiało powiedzieć pochodzą od polskich producentów.

Czy slipy męskie są wygodne?

Na pewno sprawdzą się doskonale na co dzień slipy męskie z bawełny dodatkiem elastanu. Dobrze dopasowują się do pupy oraz komfort noszenia przez cały dzień. Nie uwierają i są wygodne w czasie wykonywania pracy w ruchu. Zaletą tych majtek są płaskie szwy więc dobrze prezentują się pod ubraniem.Pada pytanie jakie wybrać męskie majtki bokserki czy slipy?

Ponieważ coraz więcej panów wybiera bokserki bo są wygodne i mają świetny krój.

Jednak są mężczyźni, którzy od lat preferują slipy i nie zmieniają swoich upodobań. Dlatego chętnie kupują slipy.

Należy podkreślić iż panowie nie ulegają wyłącznie modzie na dany model męskich majtek. Oni cenią komfort użytkowania, materiał oraz krój. Cenią sobie przede wszystkim jakość użytkowania, że ma być praktycznie i wygodnie.  Dlatego my w Pradlo.pl stawiamy na dobre sprawdzone polskie marki.