Nowe produkty

Opaski na uda

Masz mocne uda i często problem z otarciami na udach? Praktycznym rozwiązaniem będą - opaski na uda przeciw otarciom, ochronią.

Panie z tym męczącym i bolesnym problemem zakładają głównie spodnie, rezygnując z noszenia spódnic, sukienek. Nasila się ta dolegliwość w ciepłe, upalne dni. Jednak nie warto rezygnować z ulubionych sukienek, spódnic o...

Masz mocne uda i często problem z otarciami na udach? Praktycznym rozwiązaniem będą - opaski na uda przeciw otarciom, ochronią.

Panie z tym męczącym i bolesnym problemem zakładają głównie spodnie, rezygnując z noszenia spódnic, sukienek. Nasila się ta dolegliwość w ciepłe, upalne dni. Jednak nie warto rezygnować z ulubionych sukienek, spódnic opaski na uda zapewnią nam komfort chodzenia i ochroną. 

Więcej

Opaski na uda Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Nieprzyjemny problem otarć ud zniknie, a my będziemy mogły się cieszyć przyjemnością każdego dnia.

Sklep internetowy Pradlo oferuje swoim klientkom - koronkowe opaski na uda allegro.

Zakładając je na nogi będą chronić przed otarciem, a my założymy nasze ulubione sukienki, spódnice.

Nie ma dziś bielizny, która by nie potrafiła  optymalizować nasze samopoczucie, dawała komfort noszenia oraz poprawiła mankamenty naszych figur.

Dużą popularnością cieszą się opaski firmy Julimex, Gabriella, Annes, Adrian.

Nie ma co się zamartwiać problemem masywnych ud tylko poszukać odpowiedni rozmiar opasek na uda i problem znika.

Ochrona ud przed otarciami. Masywne uda w upalne dni dają o sobie znać przykrymi dolegliwościami w postaci otarć. Warto mieć wtedy pod ręką opaski na uda. Komfort chodzenia w sukienkach, spódnicach w ciepłe dni. Zapobiegają otarciom i są przyjazne dla ciała.

Panie o masywnych nogach maja spore problemy gdy jest ciepło warto zaopatrzyć się w opaski na uda firmy Gabriella, Julimex, Adrian, Lida, opaski Anes na uda wygoda i ochrona w upalne dni przed przykrymi otarciami.


Duży wybór bielizny ochronnej na otarcia ud.