Nowe produkty

Biustonosze damskie

Historia powstania pierwszych biustonoszy damskich, powstała w starożytnej Grecji. Miały służyć kobietom do podtrzymywania piersi podczas uprawiania sportów. Natomiast w Europie pierwsze biustonosze zaczynają się pokazywać w XV wieku.

Biustonosze damskie Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów

Dzisiejsze biustonosze przeszły, taką ewolucję konstrukcyjną, że w niczym nie przypominają tych pierwszych.

Dziś mamy duży wybór modeli biustonoszy np. biustonosze duże rozmiary, biustonosz do głębokiego dekoltu i wiele innych fasonów. Dlatego kobiety znajdą odpowiedni model stanika  dla siebie, który odpowiednio wymodeluje biust, podnosi go i będzie dawał komfort podczas noszenia.

Warto również skorzystać z porad brafittingu, ponieważ specjalista pomoże nam dobrać odpowiedni model stanika. Dzięki temu nasz biust będzie wyglądał ładnie pod ubraniem i noszenie przez cały dzień, nie będzie katorgą dla naszych biustów.

Jak dobrać najlepszy biustonosz dla piersi damskich?

Aby obliczyć rozmiar biustonosza, należy  od obwodu w biuście odjąć rozmiar pod biustem. Wynik jaki nam wyjdzie - znajdź w powyższej tabelce i odczytaj swój rozmiar miseczki (literę)

wymiary biustu

Ta tabela pozwoli Paniom określić, jaki rozmiar biustonosza noszą.

Bardzo istotne jest by dobrać odpowiedni model do biustu - dzięki dobremu biustonoszowi kobiece piersi ładnie się układają oraz nie ulegają deformacji. Warto podkreślić iż musimy mieć dobrany odpowiedni biustonosz dla naszego zdrowia.

Nie ma nic do tłumaczenia się, że nie umiemy dobrać biustonosza. Dziś brafitting tak się rozwiną, że skoro same mamy problem warto udać się do specjalisty.