Nowe produkty

Półhalki

Każda kobieta lubi nosić spódnice, dodaje ona uroku i podkreśla figurę. Jednak często spotykamy je w sklepach bez podszewki. Należy wtedy poszukać półhalki z wiskozy, która zapobiega elektryzowaniu się spódnicy od rajstop.

Półhalki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Dziś jest szeroki wybór półhalek pod sukienki - wyszczuplające, bezszwowe, jedwabne. Kobiety dopasują do siebie odpowiedni model, długość. Ponieważ niektóre z nas noszą mini a inne maxi.

Półhalki damskie są wykonane z delikatnych materiałów i chronią ubranie przed elektryzowaniem się. Bogata kolorystyka, którą dopasujemy do naszej garderoby i ułatwią układanie się ubrania na figurze. Półhalki sprawdzą się doskonale pod spódnice, sukienki. Do długości mini mamy odpowiednie modele, również miłośniczki długości maxi znajdą jedwabną półhalkę damską długą.

W dzisiejszych czasach półhalka wraca do łask i używają ją panie w różnym przedziale wiekowym. Sprawdzą się pod spódnicą ułatwiając jej układanie się oraz nie będzie prześwitywać.

Miłośniczki długości Maxi pod spódnice mogą założyć pod spód jedwabną półhalkę damską długą, która zapobiega elektryzowaniu ułatwia układanie na figurze.

Jeśli lubicie inną długość dobra będzie półhalka jedwabna pod spódnice mini. Dobrym rozwiązaniem są pod spódnice, które nie mają podszewki.

Jakie nosicie półhalki jedwabne?

Mamy w okresie letnim przezroczyste spódnice i nie chcemy by było widać figi. Przydatne będą półhalki firmy Mewa z jedwabiu wiskozowego Liwia i Linda. Dobrze leżą na figurze i zapobiegają elektryzowaniu się spódnicy.

Katalog Stron